Kik, arkadaşlarınız ve ailenizle bağlantıda kalmanızı kolaylaştıran ücretsiz bir mesajlaşma hizmetidir.

Kik hesabınızı silmeye karar verdiyseniz, Kik hesabınızı iptal etseniz bile, tamamen kapatılmadığını unutmamak önemlidir. Bu, isterseniz hesabınızı yeniden açmanıza izin veren geçici bir devre dışı bırakmadır. Eğer Kik hesabınızı kalıcı bir şekilde silme istiyorsanız yazımızı okumaya devam edin.

Kik hesabınızı kalıcı olarak silerseniz, tüm sohbet verilerinize, arkadaş bilgilerinize ve kullanıcı adınıza erişimi kaybedersiniz. Silme işlemi yapmak için;
• Bir web tarayıcısından Kik Sil Sayfasını’na gidin.
• Kullanıcı adınızı ve e-posta bilgilerinizi yazın.
• E-postanızı kontrol edin ve alttaki ‘Kalıcı Olarak Sil’i tıklayın.
Eğer bir ebeveyn iseniz ve çocuğunuzun Kik hesabını silmek istiyorsanız ‘Müşteri Hizmetleri’ ile iletişime geçmeniz gerekecektir.

Silindikten Sonra Kik Hesabımı Geri Alabilir miyim?
Maalesef hayır, Kik hesabınızı bir kez sildiğinizde, kalıcı olarak silinir ve yeniden etkinleştirilemez. Sadece bu da değil, kullanıcı adınız da tekrar kullanılamaz. Farklı bir kullanıcı adı ve e-posta adresi ile yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.
Ancak Kik hesabınızı silmek yerine devre dışı bırakabilirsiniz. Belli bir süre sonra aynı bilgilerle tekrar hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Yeniden bir hesap oluşturmakla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz