KIMOJI isimli Kim Kardashian ile özelleştirilmiş emoji uygulaması iPhone ve iPad için App Store’da yayınlandı.

Kim Kardashian, 2015 yılında adından en çok söz ettiren ünlülerden biri olarak yerini aldı. Yine uğurlamakta olduğumuz yıla damgasını vuran bir başka konu da emoji’ler. Bu iki poüler konu bir araya gelince de olanlar oldu. KIMOJI isimli uygulama App Store’da yerini aldıktan kısa bir süre sonra yoğunluk nedeniyle App Store üzerinde erişim sorunlarına neden oldu.

1.99 Amerikan Doları üzerinden satışa çıkarılan emoji uygulaması tahmin edileceği üzere Kim Kardashian ile özelleştirilmiş içeriklerden oluşuyor. Tabii ki söz konusu özelleştirilmiş içerikler arasında bolca kalça mevcut!

250’den fazla emoji içeren KIMOJI uygulamasını kullanabilmek için iOS 8 ve üstü işletim sistemine sahip bir iPhone ya da iPad kullanmak gerekiyor. iMessage, WhatsApp, Facebook Messenger üzerinde sorunsuz ve uyumlu bir şekilde kullanılabildiği belirtilen uygulamanın ücreti ise dikkat çekici. Şu ana kadar yaklaşık 2000 kez oylanan uygulamanın kullanıcılar tarafından pek de sevilmediğini söylemek gerek. Zira uygulamanın beş üzerinden iki yıldız alması ya uygulamanın pek sevilmediğini ya da Kim Kardashian’dan adeta nefret edildiğinin göstergesi.

kimoji kim kardashian iphone ve ipad indir

Siz de kalça, popo ve diğer uzuvlarla özelleştirilen Kim Kasdashian emoji uygulamasını yani KIMOJI’yi indirmek istiyorsanız 1.99 USD’yi gözden çıkarak aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

iPhone ve iPad için KIMOJI indir

[appbox appstore 1068019093]

Android için KIMOJI uygulaması henüz yayınlanmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz