Günümüz dünyasında herkesin birer akıllı telefonu var. Gelişmiş teknolojiler ile donaltılmasının yanı sıra aksesuar niyetinde taşıyabileceğimiz estetikliğe sahip, bilgisayar kalitesinde performans sergileyen cihazlarımız içerisindeki özellikler sayesinde pek çok ihtiyacımızı rahatlıkla halledebiliyoruz. Başta dahili detaylarını ele aldığınızda bile istediğiniz problemlerin çözümlerini saniyeler içerisinde bulabiliyorsunuz. Yine telefonunuz size yetmediğinde dışarıdan destek alabiliyorsunuz. 3. parti uygulamalar da tam olarak bahsettiğimiz konuya parmak basıyor. Geliştiriciler ürettikleri yazılımları sanal marketlere yükleyerek kullanıcı kitlelerine sunuyor. En iyi şeklinde lanse edilenler pazarlama dehası ve kalitenin birleştirilmesi sonucu elde edilirken pastanın büyüklüğü herkesin iştahını kabartıyor. Ancak sadece belli sayıda kişiler ve şirketler ciddi kar marjlarına ulaşıyor. Bu nedenle yazılımcılar program yazarken kullanıcı taleplerini göz önünde tutup arayüzü kolay, hızlı, işlevsel ürünler yaratmalılar. Örneğin kamera kaliteleri son dönemlerde müthiş bir gelişme yakalayan akıllı telefonlar için hazırlanmış video uygulamaları revaçta. Çünkü insanlar artık amatör sanatsal faaliyetlerini dahi profesyonel kameralar, fotoğraf makineleri olmadan gerçekleştirebiliyor. Sadece iletişim amacını değil diğer amaçlarını da sonuçlandırabiliyorlar.

Video uygulamaları arasından popülerlerini ele alırken yüklenebilen platform olarak da Android’i seçtik. Çünkü yaygınlığı geniş kitlelere ulaşabilirliği birçok üreticinin dikkatini çekiyor. Hal böyle iken ortaya çıkan programların da hemen hemen hepsi Android mobil işletim sistemine indirilebiliyor. Hatta iOS gibi ünlü sistemlerde tutulan bazı uygulamalar da kısa süre içerisinde Android versiyonu çıkarılarak online markette paylaşılıyor.

Android’deki En İyi Video Uygulamaları

Android’in online sanal marketi de Google Play Store. Kişiler açtıkları hesaplar üzerinden rahatlıkla binlerce ücretsiz üründen faydalanabiliyor. Oyundan, bankacılık uygulamalarına, video türündeki programlardan telefonunuzu kişiselleştirebileceğiniz onlarca alternatife dek geniş yelpazelik pörtföyü var. Bizler de Android akıllı cihazlara yüklenebilecek video uygulamaları arasından en iyilerini hazırlayıp sıraladık. Alt kısımdaki açıklamaları okuduktan sonra ihtiyacınızı göreceğinize inandığınız, klip bile çekebileceğiniz yazılımları indirebilirsiniz.

wevideo-video-duzenleyicisi

WeVideo Video Düzenleyicisi

Çektiğiniz videoların kalitesini arttırmak ve eğlenceli, marjinal, farklı hava katacak efektler eklemek istiyorsanız WeVideo tam size göre. Aynı zamanda sosyal medya ağları ile entegre çalışması sayesinde ağlara paylaşım yapmanızı sağlıyor.

[appbox googleplay com.wevideo.mobile.android]

flipagram

Flipagram

Sadece sonrasında çekilen videoları değil fotoğraflarınızı birleştirip videolaştırabileceğiniz, eğlenceli müzik seçenekleri bulunan video paylaşım platformudur. Çeşitli imkanlarının yanında sosyal medya ile de yakından ilgilidir.

[appbox googleplay com.cheerfulinc.flipagram]

magisto

Magisto

Yaratıcılık sizin işiniz ise müthiş hikayelerinizi görselleştirmenin tam zamanı. Arka fona ekleyeceğiniz müzikler de hikayelerin duygularını daha iyi karşı tarafa verecek.

[appbox googleplay com.magisto]

quik

Quik

Arkadaşlarınız arasında görselliğe önem veren, video ve fotoğraflarla aranız iyiyse artık kendinizi gösterebilirsiniz. Ürettiğiniz videoları paylaşım sitelerine ve arkadaşlarınızın hesaplarına yollayabilirsiniz. Aynı zamanda eğlenceli ve kaliteli olanlarının yüksek tıklanma sayısına ulaştığını da belirtelim. Eğer amatör de olsa sanatsal işler yapıyorsanız görselleştirerek kendiniz ön plana çıkarabilirsiniz.

[appbox googleplay com.stupeflix.replay]

Android işletim sistemine göre yüklenebilecek uygulamaları böylece sıralamış olduk. Aralarından istediklerinizi yapabilen birkaç tanesini yüklemeniz telefonunuzun uzun ömrünü koruma açısından önem arz ediyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz