Kodi’yi Windows, Android ve iOS dahil olmak üzere birkaç platformda kurabilirsiniz. Platformdan platforma farklılık gösterse de, işlem hızlı ve basittir. Android cihazınıza Kodi’yi yüklemek için tek yapmanız gereken Play Store uygulamasını başlatmak, üstteki arama kutusundan Kodi’yi bulmak, uygulamaya dokunun ve “Yükle” seçeneğini seçin. Hepsi bu kadar! Ayrıca aşağıdaki düğmeyi tıklamanız yeterlidir; sizi Play Store’daki Kodi listesine götürecektir.

Playstor Kodi İndir

Windows’ta Kodi’yi ayarlamak, Android’e göre birkaç adım daha attı, bu yüzden onları daha ayrıntılı olarak inceleyeceğiz. Ayrıca sonunda birkaç platform hakkında konuşacağız.

Windows’ta Kodi nasıl kurulur

İlk adım Kodi’nin web sitesini ziyaret etmek ve ekranın sağ üst köşesindeki mavi renkli “İndir” düğmesine tıklamak. Sonra aşağı kaydırın ve “Windows” simgesini tıklayın, ardından birkaç seçenek gösteren bir pencere açılacaktır. Sizi Microsoft’un web sitesindeki Kodi listesine yönlendirecek olan “Windows Mağazası” nı tıklamanız yeterlidir.

Bir sonraki adım mavi renkli “Get” (Git) düğmesini ve ardından en üstte görünen pencereden “Microsoft Store’u Aç” seçeneğini tıklamak. Bilgisayarınızda Microsoft Mağazası uygulamasının başlatılmasını bekleyin, mavi renkli “Get” düğmesine tekrar tıklayın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin. Tamamlandıktan sonra Kodi’yi başlatabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Windows’ta Kodi’nin nasıl ayarlanacağına ilişkin adım adım talimatlar:

  • Kodi’nin web sitesini ziyaret edin .
  • Sağ üst köşedeki mavi “İndir” düğmesine tıklayın.
  • Aşağı kaydırın ve “Windows” simgesini tıklayın.
  • “Windows Mağazası” seçeneğini tıklayın.
  • Mavi renkli “Get” (Al) düğmesini ve ardından “Microsoft Store’u Aç” düğmesini tıklayın.
  • Mavi “Al” düğmesine tekrar tıklayın ve kurulumun tamamlanmasını bekleyin.

Daha önce de belirtildiği gibi, Kodi’yi başka platformlarda indirebilirsiniz. Örneğin bir Chromebook’unuz varsa , Play Store’u başlatın ve uygulamayı bir Android cihazda yaptığınız gibi yükleyin. Chromebook’unuzun Google Play Store’a erişimi yoksa, işlem biraz daha karmaşıktır – buradan kontrol edin .

Amazon Fire TV veya Çubuk varsa, Kodi’yi kurmanın birkaç farklı yolu vardır. Bu makaledeki tüm süreçten geçmeyeceğiz, çünkü bu makaleyi zaten özel yazılarımızda ele aldık.

İşte, Android cihazınızda, Windows PC’nizde, Chromebook’unuzda ve Amazon’un Fire TV / Stick’inde Kodi’yi bu şekilde ayarlayabilirsiniz. Diğer tüm platformlar için lütfen Kodi’nin web sitesindeki “İndir” bölümüne bakın .

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz