Samsung Galaxy F  Kore Araştırma Ajansı Raporu

Dünyanın ilk katlanabilir akıllı telefonlarından biri olan ve 2019’da piyasaya sürülecek Samsung‘un Galaxy F telefonu, toplamda iki adet pil ve arkada iki adet 12MP kameradan oluşacak. En son bilgiler , gelecek nesil Galaxy F cihazının Kore araştırma ajansı CGS-CIMB Research’ten raporunda ortaya çıktı.

Samsung, bu yıl Kasım ayında San Fransisco’da gerçekleşen şirketin yıllık geliştirici konferansında katlanabilir akıllı telefonunu sergiledi. Ancak, bazı raporların Galaxy X olarak da adlandırdığı Galaxy F için ayrıntılı özellikleri ortaya koymadı.

Yatırımcı raporu katlanabilir akıllı telefonları ve bu cihazların beklenen maliyetlerini analiz etti. Rapora göre, bu yeni katlanabilir telefon faktörü ile akıllı telefon pazarında bir artış olacak ve Huawei , LG, Oppo , Xiaomi , Vivo, Motorola , Microsoft gibi diğer markalar listeye katılacak. Apple , bu eğilime en son katılan olacak ve 2020 yılının sonuna doğru haberdar olabiliriz.

Galaxy F katlanabilir akıllı telefon, mevcut Galaxy S9 + ‘dan yaklaşık % 69 daha pahalıya mal olacak. Bu, Galaxy F hakkında 1700 $ ‘dan başlayan fiyatlama beklentisi, gelebilecek özelliklere göre değişim gösterecektir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz