PlayStation 5 kullanıcıları, fazla gürültü çıkarmasından dolayı PS 5’ten bir hayli şikayetçi!
Kullanıcılar, kalan zamanlarda konsolun sessiz olduğunu söylüyor. Gürültülü sürüşle ilgili şikayetler, PS5’in Kuzey Amerika’da piyasaya sürüldüğü gün olan 12 Kasım’da su yüzüne çıkmaya başladı. Avrupa’da satışların başlamasından sonra sorun ortadan kalkmadı.

PS5 çıkış tarihi açıklandı! Sony Playstation 5 fiyatı ve özellikleri  nelerdir?

Kullanıcılardan gelen yorumlar ise şöyle;
‘Rastgele zamanlarda, sürücüm bir seferde yaklaşık 20 saniye dönüyor ve sonra duruyor. Gerçekten gürültülü ve can sıkıcı.’

‘Astro’s Playroom’u oynarken Miles Morales’i tamamen kurdum. Görünüşe göre oyun zaten kurulmuşsa, Spider-Man’i başlatana veya sistemi yeniden başlatana kadar diskin dönmemesi gerekiyor. Ancak Astro oynarken, disk dönmeye başlıyor.’

Daha önce, PS5’in ilk sahipleri de sistem hatalarından şikayet ettiler – örneğin, Call of Duty Black Ops: Cold War’u indirmeye çalışırken, sistemin düzenli olarak yeniden başlatılmasıyla giderilemeyen bir önyükleme hatası meydana geliyor.
Konsolun piyasaya sürülmesinden bu yana Sony, popülerliği korumak ve artırmak için yalnızca bir güncelleme yayınladı. İlerleyen zamanda yeni bir güncelleme olup olmadığını hep birlikte göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz