Netflix yeni bir karar aldı ve aldığı bu önemli kararı abonelerine duyurdu. Abonelik konusunda gelecek olan yeni özellik hakkında detaylar paylaşıldı. Popüler film ve dizi izleme platformu olan Netflix, hesabı olan kullanıcılarla iletişime geçileceğini açıkladı. . Artık içerik izlemeyen Netflix abonelerinin, abonelikleri iptal edilecek. Netflix platformunda ücret ödeyerek binlerce film ve dizilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

Ücretli olmasına rağmen 1 yıldır hiçbir içerik izlemeyen kullanıcıların abonelikleri iptal edilecek. 1 yıllık sürecin ardından, ilk ücretli abonelik gününden itibaren hesaplanacağı ortaya çıktı. Bu konuda ise bilgilendirme Netflix abonelerine mail üzerinden atılacak. Netflix’in böyle bir karar almasının nedenlerinden biri de; kullanıcıların izlemedikleri içerikler için para ödemesi gerçekleşiyor. Netflix hesabı kapatılmıyor kapatılmayacak ve abonelikler direk iptal edilecek.

Netflix hesabı kapatılmıyor, ücretli abonelik iptal ediliyor. Eğer kullanıcılar isterse, yeniden ücretli abonelik satın alabilecekler. Toplamda 183 milyon aboneye ulaşan Netflix’in içerisinde izlemeyen aboneleri de yer almaktadır. Netflix tarafından alınan bu karar hakkında sizin düşünceleriniz nelerdir? Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz