İmtiyaz Sahibi / Grantee

Emre Çelik

E-posta / Email: iletisim@mobil13.com

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Gülcan Özer

E-posta / Email: basin@mobil13.com

İçerik Ekibi / Editors

Editör / Editor

Arman Emyan

E-posta / Email: arman@mobil13.com

Editör / Editor

Edipcan Günay

E-posta / Email: edipcan@mobil13.com

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Adem Kaya

E-posta / Email: adem@mobil13.com

Basın Bülteni / Press Release

Basın Bülteni

E-posta / Email: basin@mobil13.com

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult

Avukat

E-posta / Email: avukat@mobil13.com

Reklam / Advertisement

Cemal Çömlek

E-posta / Email: reklam@mobil13.com

Yer Sağlayıcı / Internet Provider

Webhost  Technologies LTD. SLBT 498  – Guzel Hosting İnternet Hizmetleri

https://www.guzel.net.tr

Yazılım ve Tasarım / Software and Design

WordPress 4.3.1 üzerine kurulu Esen Portal Teması

https://www.wordpress.org

İletişim Bilgileri / Contact Information

Eposta / E-mail: iletisim@mobil13.com

Adres / Address: Sapanca/Sakarya

Yayın İlkeleri

mobil13.com, Uluslararası Basın Enstitüsü tarafından ortaya konan “Basın Ahlak Yasası” kapsamında belirtilen hükümleri benimsemiştir. mobil13.com haber portalımız, 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına uygun olarak yayın yapmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, yalnızca link verilerek ve kaynak gösterilerek yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılardan ve yorumlardan yazarlarımız sorumludur. Sitede yer alan tüm harici bağlantılar ayrı bir sayfada açılır. mobil13.com, söz konusu harici bağlantıların sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the mobil13.com. However, sometimes the mobil13.com uses third parties to process your information. mobil13.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the mobil13.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the mobil13.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the mobil13.com and its services. When you use mobil13.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the mobil13.com cookies section of our full Privacy Policy.

Yasal Bildirimler için

mobil13.com 5651 sayılı yasada tanımlanan “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermekte ve yayın yapmaktadır. İlgili yasaya göre site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu nedenle sitemize “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir. Herhangi haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve telif ile ilişkili eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını, yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri, meslek birlikleri iletisim@mobil13.com adresinden ya da iletişim formu üzerinden bize ulaşabilirler. Ulaşan şikayet ve taleplerimizi hukuk danışmanımız tarafından incelenecek ve ihlal eyleminin gerçekleştiği düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.