Hem oyuncu kadrosu hemde barındırmış olduğu aksiyon ile izleyicilerin tam anlamıyla beğenisini kazanan La Casa de Papel’in 4. kısım fragmanı yayınlandı. 3 Nisan günü yayınlanacak olan dizinin fragmanına göre bir yeni savaş daha başlıyor. Dizi heyecanını korumaya devam ediyor.

Netflix‘in en sevilen dizisi olan La Casa de Papel’den sevenleri sevindirecek yeni bir haber daha geldi. Uzun bir süredir beklediğimiz fragman sonunda geldi.

Bir önceki sezon ekibe yeni kişiler katılmış ve izleyiciler fazla sürprizle karşılaşmıştı. Ekip içerisinde asla aşk yaşanmaması beklenirken ciddi aşklar yaşanmıştı. Özellikle profesör ve müfettiş arasında yaşanmış olan aşk diziyi ciddi anlamda daha güzel bir hale getirmiş sebebi ise müfettişin yer değiştirmesi olmuştu.

Diziye yeni katılan karakterlerden müfettişin karakteri ise sosyal medyada gündeme oturmuştu. Çoğu kişi ise bu karakterden hoşlanmadığını belirtmişti. Yeni fragmanda ise bu kaos devam ediyor ve yeni gelen müfettiş eski müfettişi profesörle olan ilişkisiyle tehdit ediyor ve bir iş birliği yapıyor. Bütün bunlar yaşanırken Nairobi’nin vurulması ise ekibi sarsıyor. Hem dışarıda hemde içeride savaşan suç ekibi ciddi anlamda heyecanlandırıyor.

La Case de Papel’in yeni sezon fragmanı Netflix Türkiye’nin kendi platformunda resmen yayınlandı. İşte o fragman:

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz