La Casa De Papel 4. sezon ne zaman? Ülkemizde de Netflix’te yayınlanmış olan ve çok fazla sevilen İspanyol dizisi La case de Papel’in sizlerinde bildiği gibi 3. sezonunu da geçtiğimiz ay izledik. Sevenlerinin çok fazla olmasından dolayı merakla beklenen dördüncü sezonun ne zaman yayınlanacağı tam olarak belli olmasa bile 2020 yılının bahar aylarında geleceği ifade ediliyor..

Netflix platformunda ülkece izlemiş olduğumuz İspanya yapımı olan La Casa De Papel‘in 3. sezonu da bu yıl Temmuz ayı içerisinde yayınlanmıştı. Şimdi ise tüm gözler dördüncü sezona çevrildi.

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman?

La Casa De Papel 4. sezon ne zaman? La Casa De Papel’in 3. sezonu bu yıl 19 Temmuz günü yayınlandı ve çoğumuz izledik. 3. sezonun çekimleri ise geçtiğimiz 2018 yılı sonbahar aylarında başlamıştı. Şuanda net bir tarih elimizde olmasa bile bu bilgiler doğrultusunda, 2020 yılının yaz aylarına doğru çıkması bekleniyor.

Yeni sezonda başka karakterler yer alacak mı?

İspanya merkezli dizide en fazla dikkat çeken bir diğer konu ise, oyuncular oluyor. Özellikle karakter isimleri bir hayli çekicidi. Karakterlerin isimleri ise dünya şehirlerinden geliyordu. Tokyo, Nairobi, Berlin, Rio, Denver ve Helsinki gibi isimleri de çok sevdik.

Elbette dizi ülkemizde de çok fazla sevilince merakla 4. sezon araştırmalarına başladık. Peki sizler bu dördüncü sezon hakkında neler düşünüyorsunuz?

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz