La Casa de Papel oldukça merak edilen bir dizidir. Dünya çapında fazlasıyla izlenen dizi ülkemizde de aynı şekilde izlenmektedir. Netflix tarafından yayınlanan serinin her sezonu büyük bir merakla beklenmektedir. 4. Sezonu ise bugün saat 10’da Netflix üzerinden yayınlanacak. Netflix tarafından yapılan paylaşımda ise dizinin hayranlarını memnun edecek şekilde yeni sezonda 8 bölümün isimlerini hayranlarına sundu.

La Casa De Papel’in 4. Sezonunda yer alan isimler Netflix Türkiye Instagram hesabında paylaşılınca daha da heyecanlı bir hale geldi. Sabırsızlıkla bekleyen hayranlara verilen mesaj ise; Oyun Bitti, Berlin’in Düğünü, Anatomi Dersi, Paso Doble, 5 Dakika Önce, Teknik Nakavt, Çadırı Vurmak ve Paris Planı. La Case De Papel’in simgesi haline gelen kırmızı tulum ve Dali maskeler bakalım bu sezonda yerini alacak mı?

Bugün saat 10’da bizlerle olacak olan 4. kısımı pek çok kişi beklemiyordu. Aynı tempoda geri gelen dizi son kısımda diziye dahil olan yeni karakterler ile izleyicileri şaşırtan sürprizler ile heyecanlı bir şekilde 3. sezonu tamamlamıştı. Bu akşam gelecek olan yeni sezona tepkiler nasıl olacak? Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz