Lady Gaga’nın “Stupid Love” adındaki yeni klibinin çekimlerinde kamera olarak yalnızca iPhone kullanıldığı ifade edildi. iPhone 11 olduğu iddia edilen telefonla çekilen klipteki yüksek kalite ise dikkatlerden kaçmadı. İşte detaylar…

Akıllı telefon piyasasında gelişen teknoloji ile beraber artık çok daha net ve çok daha akıcı işlevsel hizmetleri görüyoruz. Kullanıcılar birçok farklı alanda ihtiyaçlarını telefonlar ile karşılayabiliyor. Eskiden çok fazla ilgi gören ve benzersiz fotoğraflar çekmemizi sağlayan makineler yerine akıllı telefonlar ile instagram uygulaması üzerinden paylaşım yapmak tercih ediliyor.

Günümüzde telefonlar güçlü kameralara sahip olduğundan film ve klip çekimleri bile artık telefonlardan yapıldığında şaşırmıyoruz. Tüm dünyanın tanımış olduğu Selana Gomez‘de Apple ile bir anlaşma yaparak iPhone 11 Pro‘nun klibini çekmişti.

Şimdi ise hepimizin tanıdığı Lady Gaga bir süredir sektörden uzak ve daha çok oyunculuk ile uğraştığını biliyoruz. Ancak Gaga an itibariyle yayınladığı “Stupid Love” isimli şarkısıyla ciddi bir projeye imza attığını doğruladı. Her ne kadar resmi bir açıklama olmasa bile iPhone 11 Pro olduğu düşünülüyor. Apple ile nasıl bir anlaşma yaptığı ise bilinmiyor.

Lady Gaga’nın iPhone ile çekilen klibi

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz