Lenova, Note serisine yeni bir cihaz eklemesi yapıyor ve kısa bir süre sonra bu cihazın tanıtımının gerçekleştireceğine dair davetiye dağıtımı gerçekleştirdi. 2018 yılının Ekim ayında Lenova tarafından K9 modeli piyasaya sunulmuştu. Mayıs ayında ise K9 Note serisini çıkaran Lenova, piyasada önemli bir konuma sahip oldu. Şimdi ise ‘“#KillerNote” etiketi ile davetiye dağıtan şirket, 5 Eylül 2019’da gerçekleşecek olan etkinlikte yeni Note serisinin tanıtımını gerçekleştirecek.

Çinli şirket Lenova tarafından yeni Note serisi tanıtılmak için hazırlanıyor. Yeni tanıtılacak olan telefon 5 Eylül tarihinde yapılacak lansmanda kullanıcılara tanıtılacak ve piyasaya sunulacak. Şirket tarafından dağıtılan davetiyede “Get ready to witness the magnificent. Block your dates for #KillerNote on 5th September 2019” yazısı yer almaktadır. Yani “Muhteşemliğe tanık olmaya hazır ol. 5 Eylül 2019’da #KillerNote için planlarını engelle” adı altında davetiye kullanıcılara sunuldu.

Note serisinin kullanıcılara sunulup sunulmayacağı kesin değil ancak yazılan davetiye Note serisine gelecek olan cihazı işaret ediyor. Yeni gelecek olan cihazın adını Lenova K10 Note olması bekleniliyor. Cihazın özellikleri ve fiyatı konusunda bilgi yer almamaktadır. Cihaz hakkında bilgi sızdırmayan Lenova, kısa süre sonra tanıtacağı cihazı ilgilileri şimdiden heyecanlandırdı. Cihaz hakkında bilgi sızdırmayan Lenova ilerleyen günlerde cihazın detaylarını paylaşacak mı? 5 Eylül tarihine kadar cihazın detayları sunulmayacak gibi görünüyor. Fakat ilerleyen günlerde yeni cihazla alakalı detay öğrenirsek sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz