Şirketler arasında akıllı telefon rekabeti sürüyor. Lenova markası da bu yarışın içine girdi ve Lenova A6 Note’un tanıtımını kısa süre sonra gerçekleştirecek. 5 Eylül’de Hindistan’da düzenlenecek olan etkinlikte Lenova cihazın tanıtımı gerçekleşecek. Şirketin 5 Eylül’de kullanıcılara sunacağı A6 Note cihazın özellikleri ve resmi daha tanıtılmadan internete düştü.

Yeni görseller ile donanım özellikleri konusunda da bazı bilgiler netleşti. Lenova A6 Note cihaz, ekran üzerinde yağmur damlası çentiğini bulunduruyor. %88 gövde oranı ve 6.09 inç HD Plus ekran yer almaktadır. Mediatek Helio P22 işlemciden gücünü alacak olan cihaz 3 GB RAM ile kullanıcılara sunulacak. Ön kamerasında yer alan çentik görüntü diğer cihazlarla aynı tasarıma sahip.

MicroSD kart yuvası ve iki SIM kart yuvası olan cihazın depolama alanı konusunda da henüz bir bilgi yayılmadı. Daha önce yer alan sızıntılara göre kaç GB RAM bulunduğu gösterilmese de ortaya çıkan bilgilere göre 3 GB RAM ile gelecek. 19.5: 9 en boy oranına sahip olduğunu da belirtelim. Donanım konusunda Mediatek Helio P22 işlemciden gücünü alıyor.

Lenova A6 Note, arka kısmında ikili bir kamera kurulumuna sahip. Birincil kamera f/2.0 diyafram açığına sahip. 13 Megapiksel bir kamera bulunuyor ve diyafram açığı bulunuyor. İkinci kamerada ise derinlik sensörü yer alıyor ve 2 Megapiksel bir kameraya sahiplik yapıyor. Cihaz hakkında olan detaylar bu şekilde 5 Eylül 2019 tarihinde cihazın tüm özelliklerini öğrenmiş olacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz