Şangay’daki MWC 2019 fuarına gelen ziyaretçilerden biri, beşinci nesil ağları destekleyen cihazlar vizyonunu sunmaya karar veren Lenovo idi. Dünyanın ilk 5G modeme sahip ilk dizüstü bilgisayarına ek olarak, bu bahar açıklandığında , üretici Z6 Pro 5G Explorer Edition adlı yeni bir akıllı telefon ortaya çıkardı.

 

Lenovo Z6 Pro 5G Explorer Edition Özellikleri

Yenilik bir Snapdragon 855 işlemci üzerinde çalışıyor ve bir Snapdragon X50 modem ile donatılmıştır. Cihaz, standart Z6 Pro modelinde olduğu gibi, damla şeklinde bir çentik ve 4000 mAh batarya ile 6.39 inçlik bir AMOLED ekrana sahip .

Akıllı telefonun özellikleri değişmedi – yalnızca 5G bağlantılarını desteklemek için gerekli “donanım” varlığında farklılık gösterir. Cihazın arka tarafındaki arka kameraların yanında 5G logosu bulunuyor.

Daha önceki reklam görüntüleri, gadget’ın altında, cihazın bileşenlerinin göründüğü saydam bir arka panele sahip olduğunu gösterdi. Bununla birlikte, sosyal ağ Weibo’da yayınlanan resimlerde yalnızca gradyan dolgusu görülebilir.

Şu anda Lenovo Z6 Pro 5G Explorer Edition ürününün ne zaman satışa sunulacağı ve ne kadara mal olacağı hakkında hiçbir bilgi yok.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz