Lenovo Katlanabilir Telefon Prototipi

 

Henüz katlanabilir telefonlar sizi heyecanlandırmıyorsa belki bu video fikrinizi değiştirebilir.  Video tam çalışan ve aynı zamanda çalışırken bükülen bir Lenovo prototipini gösteriyor.

Telefon ikiye katlandığında bile uzun boyu olduğu için, iyi bir kullanım ekranı sunuyor.Yine de “menteşe” bizlere Microsoft Surface Book 2 ürününü hatırlatıyor ve buradan çıkardığımıza göre tamamen katlanmayacaktır.Hafif bir esneme payı kalacaktır.

 

Menteşe olduğu yerde ekranda siyah nokta var dikkat edin. O prototip oldukça teknolojik fakat gözüken siyah nokta kullanıcıyı satın alma esnasında düşündürebilecek gibi gözüküyor. Ayrıca altta oldukça çene(uzantı) var. Yinede bu ürün oldukça etkileyici ve biz bu teknoloji ticari lansman öncesinde geliştirilmiş olacağını bekliyoruz.

Geçen yıl, Lenovo Cplus tanıtımı teknoloji takipçilerine oldukça heyecan vermişti. Akıllarda bilezik gibi kıvıran bir telefon olarak kaldı. Bu sırtında 4.35 inç AMOLED ekrana ve gerçek deri tasarıma sahip. Şirket ayrıca bu katlanabilir telefon efsanevi Moto RAZR markası altında pazarlanabilir ve ayrıca esnek bir laptop üzerinde çalışmakta olduğunu ima etti.

Diğer şirketler de katlanabilir telefonlar üzerinde çalışıyor. Samsung ve Huawei  kullanıcılara katlana bilir telefon sözü verdi ve LG‘de katlana bilir telefon ile ilgili patente sahip önümüzde ki günlerde yeni bir katlanabilir ürüne merhaba diye biliriz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz