Lenovo Yoga Tablet geçtiğimiz günlerde tanıtıldı. Tablet bilgisayar kullanımı doğrultusunda kullanıcıların en sık tercih ettikleri davranışları ve kullanım alışkanlıklarını doğrudan dikkate alarak hazırlanan bu Android tablet PC, temelde üç eylem moduna özel olarak tasarlanmış.

Yatay modda ürünü kullanırken cihazın tasarımı doğrultusunda tamamen yere yatan bir ürün yerine tıpkı dizüstü bilgisayar soğutucularında olduğu gibi bir köşenin yüksekte bırakılabildiğini görüyoruz. Bu durum daha çok internette gezmek, oyun oynamak ve sosyal medyayı kullanmak üzerine şekillendiriliyor.

Okuma modunda ise ürün adeta bir e-kitap okuyucu gibi tutulabiliyor ve bir köşedeki oval çıkıntı ile cihazın tutulması çok daha kolay bir hale geliyor.

Son olarak izleme modundan bahsedelim. Bu da video ya da film izlerken cihazın adeta bir televizyon ya da monitör gibi dik bir şekilde durabilmesini sağlıyor.

Oldukça kullanışlı ve işlevsel bir tasarıma sahip olan Lenovo Yoga Tablet, 18 saate varan pil ömrü ile özellikle de çoklu ortam yani “Multimedya” içeriklerinin uzun süre kullanılabilmelerine ya da tüketilebilmelerine imkân tanıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz