Motorola’yı çatısı altına aldıktan sonra, piyasada daha farklı bir konumda yer alan Lenovo, son zamanlarda orta seviye modellerini arttırdığı görülüyor. Çin merkezli üretici kısa bir süre önce Z6 Pro modelini satışa çıkarmışken, arkasından Z6 Youth Edition ve şimdide Lenovo Z6 modelinin geleceği ifade edildi.

Lenovo yetkilisi olan Chang Cheng bir açıklama yaparak, Z6’nın Qualcomm‘un Snapdragon 730 işlemcisi kullanacağını söyledi. Ayrıca bir yeni detay daha gündeme gelirken, CEO, sosyal medya hesabı üzerinden bir görsel paylaşarak Z6‘nın bataryası hakkında ipucu vermiş oldu.

15 Dakika şarj ile 2 saat oyun süresi!

Bu bakımdan bilgiler doğrultusunda Lenovo Z6’da 4000mAh kapasiteye sahip bir batarya olacağı biliniyor. Çin merkezli şirketin ayrıca hızlı şarj desteği sunacağı telefon 15 dakika içerisinde, 2 saat oyun oynamanızı sağlayacak.

Açıklanan verilere göre telefonun 395 saat bekleme süresi olduğu ifade ediliyor. Bunlara ek olarak ise 38 saatlik konuşma süresi ile 28 saatlik video oynatma ve 16 saat oyun oynama süresi olduğu söyleniyor.

Bize sorarsanız eğer, bu sürelerin ciddi bir şekilde tatmin edici süreler olduğunu belirtelim. Elbette telefon çıksın inceleyelim bakalım vaadlere ne kadar uyuyor. Bekleyip göreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz