Daha önceki yazımızda Letgo uygulamasını nasıl kullanacağınız konusunda bilgi vermiştik. Bu yazımızda ise Letgo uygulamasının bir ücret alıp almadığı konusunda bilgi vereceğiz. İkinci el ürün satışlarını gerçekleştirebileceğimiz uygulama olan Letgo, eşyaları satma konusunda fazlasıyla yardımcı oluyor. Letgo uygulamasında ürün satışını gerçekleştirmek de oldukça basittir. Ürünün resmini çekip bilgilerini yazıp, fiyatını girdikten sonra paylaşarak satışa çıkarabilirsiniz. Satışa çıkardığınız ürünü alıcılar görür ve sizinle iletişime geçer.

Letgo uygulamasını indirdiğiniz zaman sizden bir ücret talep etmez. Ücretsiz olarak indirebilirsiniz ve ilk aylar satmak istediğiniz ürünü ücretsiz bir şekilde satışa çıkarabilirsiniz. Mesela ayda 3 defa ücretsiz olarak ürün yayınlamanıza izin veren bir uygulamadır. Ancak sınırsız sayıda ürün yayınlamak istiyorsanız aylık ücret ödemeniz gerekiyor. Letgo tarafından, satıcılar, alıcılar ve kayıtlar için sınırlamalar koymaya başlaması ardından, belirli sayıda listeyi ücretsiz olarak yayınlamanıza ve eklemeler için üyeliğe yükseltme imkanı sunmaktadır.

Eğer siz de ikinci el ürün satışınızı gerçekleştirdikten sonra bu uygulamayı beğendiyseniz ve daha çok ürün satışı gerçekleştirmek istiyorsanız premium üyeliğe sahip olarak daha fazla ürün satabilirsiniz. Ayrıca belirli bir ücret karşılığında ürününüzü üst sıralara taşıyabilirsiniz bu durum sayesinde satışı daha da hızlı gerçekleşecektir. Kısacası Letgo’nun uygulama içi satın alımları mevcuttur. Bu yazımızda sizlere Letgo uygulamasının ücreti konusunda bilgi verdik. Bu konu üzerinden soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil132 YORUMLAR

  1. Dolap uygulamasında, sattığımız eşyalardan uygulama belirli bir pay alıyor, mesela 50 TL ye bir ürün satınca örneğin 3 4 TL sini uygulama alıyor, letgo da da aynı durum söz konusu mu?
    Ve ikinci bir sorum da şu olacak : bir ayda ücretsiz olarak en fazla kaç ürünü sayfamıza koyabiliriz, yani belirli bir sınır var mı? Örneğin 2 tane 100 TL ye ürün koyduk, 3. Sünü koyarken belirli bir para ödememiz gerekiyor mu?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz