LG G Flex akıllı telefon geçen yıl ilk kavisli ekrana sahip olan telefon olarak tanıtılmıştı. Bu niteliği ile dikkatleri üzerine çeken telefonun şimdi ikincisi geliyor.

LG’nin bu teknolojiye sahip bir telefon üretmesinin ardından Samsung, Samsung Galaxy Round adlı bir cihaz üretmişti. Sonrasında buna Samsung Galaxy Note Edge eklenmişti.

LG G Flex 2, LG G Flex ailesinin ikinci üyesi olacak. Söylentilere bakılırsa LG G Flex 2, 2014 yılının sonuna doğru ya da 2015 yılının ilk çeyreğinde resmi olarak duyurulabilir. Bununla birlikte adını açıklamayan kaynaklar LG G Flex 2 akıllı telefonun Ocak ayında gerçekleşecek CES 2015’te tanıtılacağını iddia ediyorlar. CES 2015, 6 Ocak’ta başlayacak. LG G Flex 2 telefona ait görseller mevcut değil. Buradaki görselde LG G Flex telefon görülüyor.

lg g flex 2 big yazi ici

LG G Flex 2 akıllı telefonun özelliklerine gelecek olursak, yeni cihazdan öncekine göre daha dikkat çekici ve cezbedici özellikler beklediğimizi belirtelim. LG G Flex 2, tıpkı kardeşi LG G Flex gibi plastik OLED ekrana sahip olacak. Ancak farklı olarak 1080p olacak. Diğer bilgiler ise telefonun kavisinin biraz daha arttırılacağı ve boyutunun biraz daha küçültüleceği yönünde. Cihazın yine 32GB ve 64GB modelleri olacak. 3GB RAM bulunduracağı söylenen telefonun mikro SD kart seçeneğinin olmayacağı belirtiliyor. Arka kamera 13MP olabilir. İşlemci olarak Qualcomm Snapdragon 801 ve Qualcomm Snapdragon 805’ten biri olacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz