LG G Flex 3 için gelen haberler bu telefonun tanıtılmasını bekleyenler için pek de iyi değil. Zira CES 2016 Fuarı kapsamında tanıtılması beklenen esnek ekranlı bu yeni akıllı telefon modelinin söz konusu fuarda yer almayacağı iddia ediliyor.

Mobil teknoloji dünyası açısından önümüzdeki en etkili ve dikkat çekici etkinliklerinin başında gelen CES 2016, birçok yeni modelin ve hizmetin tanıtılmasına sahne olacak. Markaların yeni ürünlerinin ortaya çıkardı ve halihazırdaki ürünlerini de kullanıcılara yakından tanıtma imkânı bulduğu CES 2016’da maalesef LG G Flex 3 yer almayacak.

Ana Neden LG G5!

LG kaynaklarından sızan bilgilere göre tüm dikkatini yeni LG G5 ve çok kısa bir süre önce satışa çıkan LG V10’a vermek isteyen dev teknoloji şirketinin bu nedenle G Flex 3’ü yakın zamanda gündeme getirmemeyi tercih ettiği iddia ediliyor. Rakiplerine göre çok daha iyi bir malzeme kullanılarak üretilmiş ve iyi bir tasarıma sahip G5 üzerinde çalışmalarını yoğunlaştırdığı öne sürülen şirketin LG G5 kamerası için 20 MP değerinde ve gelişmiş algılayıcı planları olduğu belirtiliyor.

lg g flex 2 mobil13

Tüm bunların yanı sıra G Glex serisinin geçmişte beklenen ilgiyi görmemesinin de G Flex 3 için oldukça olumsuz bir deneyim olduğu ve bu nedenle de diğer iki modelin gölgesinde kalarak uygun zamanın beklendiği iddia ediliyor.

Kaynak: Media Daum

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz