LG G2, 3GB RAM ile dünyada 3GB RAM’e sahip ilk akıllı telefon olacak. Kore basınının verdiği rapora göre LG G2’den sonra çıkacak olan ve yine 3GB RAM taşıyan Samsung Galaxy Note 3, bu yönden ikinci sırada yer alacak.

Optimus G2’den sonra gelecek olan LG G2, canavar bir akıllı telefon olarak tanımlanıyor. Kore yayımlarına göre, LG G2 üzerine yapılan söylemler oldukça sıcak. LG G2 akıllı telefonun Temmuz ayı ortasında çıkacağı söylentileri yayılmaya devam etse de cihazın uluslararası tanıtımı 7 Ağustos’ta New York etkinliği ile yapılacak. Samsung Galaxy Note 3 için beklenen zaman ise yaz sonu.

LG G2

LG, 2GB RAM ile çalışan bir akıllı telefon çıkaran ilk akıllı telefon üreticisi. 1GB RAM’e sahip Optimus G2, Güney Kore’ye özgü olarak ve Galaxy S3’e rakip olacak şekilde 2012 yılının Mayıs ayında satışa sunulmuştu.

Görünen o ki LG, yeni cihazı LG G2 hakkında özellikleri sızdırmaya devam edecek. LG G2 için şimdiye kadar bilinen özellikler, Snapdragon 800 işlemci ile çalışacak olması ve LTE-Advanced yeteneğine sahi p olacak olması. Aynı zamanda cihazın 5 inç Full HD ekrana ve dikkat çekici bir inceliğe sahip olması da bekleniyor. Samsung Galaxy Note 2 için söylenenler ise Snapdragon 800 işlemciye, 3 GB RAM’e ve 13 MP kameraya sahip olacağı yönünde.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz