LG G2 için Android 4.4 KitKat yazılım güncellemesi bu ayın sonunda ya da önümüzdeki aralık ayında gelebilir. Her ne kadar LG tarafından konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olsa da bir Fransız GSM operatörü olan SFR tarafından sızan listede LG G2 için “Kasım ya da Aralık 2013” şeklinde belirtilen tarihler dikkat çekiyor.

Geçtiğimiz ağustos ayında tanıtılmış bir akıllı telefon olması itibariyle Android güncellemelerinden uzun bir süre faydalanacağını düşündüğümüz ürünün Android 4.4 güncellemesi için hızlı bir şekilde hamle yapması hem bu ürüne sahip olanları hem de sahip olmayı düşünenleri oldukça sevindireceğe benziyor. Zira fiyat performans olarak şu anda üst seviye akıllı telefon arasında en iyi seçimlerden biri olarak görünen LG G2’nin söz konusu güncellemeye hızlı bir şekilde sahip olması bu alanda avantajlı durumda olan Nexus 5 ile daha iyi rekabet etmesini de sağlayacaktır.

LG G2

Şu anda Android 4.2.2 Jelly Bean güncellemesini kullanan LG G2’nin Android 4.4 KitKat güncellemesi ile sahip olacağı yeni ve iyileştirilmiş özelliklere göz atmak için “[highlight]Android 4.4 KitKat Özellikleri ve Yenilikleri[/highlight]” isimli yazımıza göz atmanızı mutlaka öneriyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz