LG G2 isimli merakla beklenen yeni üst seviye Android akıllı telefon bugün tanıtılacak. Bu zamana kadar iki ya da üç günde bir hakkında bilgi ya da görsel sızan ürünün tanıtılacağı gün de boş geçilmedi ve LG akıllı telefonun basın bülteninde yer alan görseli sızdı.

Evleaks isimli yabancı mecra tarafından elde edilen ve yayınlanan fotoğraf LG G2’nin tam olarak nasıl bir dış yapısı olduğunu ve tasarımını gözler önüne sürüyor. Fotoğrafa dikkatlice baktığımızda fiziksel tuşların yer almadığını görüyoruz. Anlaşılan o ki LG, dokunmatik ana tuşları ekranın alt kısmına yerleştirmeyi tercih etmiş. Bununla birlikte ekranın ön bölümün neredeyse tümünü kapladığı görülüyor. Özellikle de yanlarda çok az bir alan bırakıldığı, aynı şekilde üst ve alt kısımlarda da az bir yer kaldığı görülüyor.

lg g2 akilli telefon basin

Fotoğrafın sunduğu en dikkat çekici unsurlardan biri de LG G2 kamerasının bulunduğu yer. Yukarı ve aşağı yönlü işaretler kameranın önü acaba açılıp kapanabiliyor mu sorusunu da beraberinde getiriyor. Diğer yandan son derece sade ve bir o kadar da hoş bir arka kapağa sahip olduğu dikkatimizi çekiyor.

 

LG G2 Akıllı Telefonun Beklenen Ana Özellikleri

  • 5.2 inçlik 1080p full HD ekran.
  • Qualcomm Snapdragon 800 dört çekirdekli işlemci.
  • 2 GB RAM.
  • 13 MP kamera.
  • 143 gramlık ağırlık.
  • 8.9 milimetrelik incelik.

LG G2 Ne Zaman Tanıtılacak?

LG Optimus G2 bugün saat 18 sularında Amerika Birleşik Devletleri’nin New York şehrinde gerçekleşecek bir etkinlikle tanıtılacak ve sıcağı sıcağına telefonun açıklanan tüm özelliklerini aktaracağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz