LG G3, tanıtıldığı günden bu yana çok konuşulan akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Kuşkusuz bu yeni ürünü rakiplerinden farklı kılan özelliklerden biri de tasarımı ve tuş takımlarının yerleşimi. LG G2 ile birlikte tanıştığımız arka üst bölümde yer alan tuş takımları LG G3 üzerinde de aynı yerde konumlandırılıyor.

Bu durumda LG G2 harici bir cihazdan sonra LG G3 kullanmaya başlayanlar için ekran görüntüsü alma (screenshot) konusu biraz uğraştırabilir. Biz de AndroidCentral tarafından iki güzel görselle açıklanan bu işlemi sizlere taşımak istedik.

Kaynak : Mobil1330 YORUMLAR

  1. eskiden aynı sekilde ekranda Qmemo cıkıyordu ama şimdi sadece ses ve google kısa yolu var Qmemoyu gerı nasıl oraya cekebılırım bana bilen bırı mesaj atabılır mı arkadaslar onu bulamıyorum artık şimdi ekran goruntusu için arakadaki tuşaları kullanmak zorunda kalıyorum..

  2. Slm benimg3 beat var guncellemeden sonra 2. Yoldaki kisayol cikmiyor.Hemde g2 minide screenshot ayari vardi bunda yok bi yardim mail atarsanz sevinirim

  3. Ekran görüntüsü almak istediğiniz ekrana gelin. Quick Memo+ ya tıklatın. otomatik ekran görüntüsü alıyor. güç tuşu ses tuşu ile vakit kaybetmeyin.

  4. arkadaşlarLC 3G ise telefonunuz üçgen yuvarlak kare tuşları var ordaki kare tuşuna az uzun basın menü çıkar ordan çeke baş tamamdır

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz