LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ülkemizdeki kullanıcıları tarafından uzun süredir bekleniyor. Küresel olarak aylar önce indirilebilir kılınan söz konusu güncelleme henüz Türkiye üzerindeki kullanıcıların yazılım güncelleme ekranlarına düşmemiş olsa da sektörün önemli pazarlarından olan Amerika Birleşik Devletleri’nin öne çıkan iki operatörü üzerinden alınan modeller için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi yayınlandı.

2014 yılının amiral gemisi akıllı telefon modellerinden biri olan LG G3, bugün itibariyle AT&T ve T-Mobile operatörleri tarafından alınmış sürümlerinde Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile yaşamını sürdürecek.

Herhangi bir üçüncü parti yazılım ya da donanım ihtiyacı olmadan yüklenebilen güncelleme sonrasında kullanıcılar yeni Android işletim sistemini tadını çıkarabilecekler.

lg g3 android 6.0 marshmallow guncellemesi

Mart ayında belirlenen ve yamanan güvenlik güncellemelerini de içeren bu yazılım paketi maalesef nisan ayında saptanan güvenlik açıklarına çözüm getirecek özelliklere sahip değil. Diğer yandan LG G3 için Android 6.0.1 güncellemesinin yayınlanmasıyla ilgili soru işaretleri de varlığını koruyor.

LG G3 Türkiye Kullanıcıları için Android 6.0 Güncellemesi Ne Zaman Gelecek?

LG G3 Türkiye kullanıcıları içinse Android 6.0 Marshmallow güncellemesi henüz resmi olarak cihazlara gönderilmedi ancak mayıs ayında gelmesi kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: NetGSM

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz