LG G3 için Android 6.0 Marshmallow güncellemesi çok yakında çıkıyor. Zira söz konusu güncelleme ile ilgili bizzat LG kaynaklarında yer alan bilgiler bunu gösteriyor. Diğer yandan geçtiğimiz yakın zaman içinde de LG G3 Marshmallow güncellemesi için öngörülen tarih 16 Aralık ila 18 Aralık arasındaki zaman dilimiydi.

LG D855 model numarasıyla adı geçen ve daha çok LG G3 ismiyle bilinen model, aynı zamanda ülkemizde satılan model. Bu modelin Android 6.0 Marshmallow güncellemesi alacağına dair bilgi ise bizzat LG veri tabanında yapılan sorgulamalar neticesinde ortaya çıkıyor.

Ülkelerde farklı model numarasıyla çıkan LG G3 sürümleriyle ilgili çeşitli güncelleme gecikmeleri yaşanabilir. Ancak ülkemizdeki kullanıcılar için böyle bir gecikme pek de olası görünmüyor.

lg g3 android 6.0 marshmallow guncellemsi

Son olarak ve hatırlanacağı üzere, LG G4 kısa bir süre önce Android 6.0 güncellemesini edinmişti. Bunun için söz konusu cihaza yaklaşık 1.55 GB boyutunda bir güncelleme dosyası inmişti. LG G3 Android 6.0 güncelleme dosyası için de yakın bir boyun beklenebilir.

Kaynak: LG OpenSource Code Distribution

Kaynak : Mobil13


_________________________________________________________________________________________________

UYARI: Web sitemiz üzerinde bulunan tüm yazılar, görseller ve tüm materyaller Mobil13.com 'a aittir. Kaynak belirtilmeden site içeriği kopyalanamaz, alıntı yapılamaz, başka yerde yayınlanamaz.

Konu Hakkında Mobil13'severlerden daha fazla bilgi almak için görüşlerinizi yorum yaparak paylaşabilirsiniz.


1 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz