Son dönemdeki teknoloji dünyasında en fazla rağbet gören cihazlar olan akıllı telefonların alternatifleri şirketlerin yeni cihazlarla geliştirmesi ile artıyor. Teknoloji devleri imzaları bulunan cihazları piyasaya sürerek marka kalitesini parlatmayı ve hitap kitlesini genişletmek istiyor. Bunun için üretilmek için mesai harcanan cihazların yanı sıra üretilmiş olanlarla için de yenilikler sunuyor.

Telefon kullanıcıları aldıkları cihazların ilk olarak tasarımsal anlamda ne kadar güzel olduklarına bakıyor. Elbette bir cihaz alınırken donanımları, işletim sistemleri gibi diğer detaylar da gözden geçirilse de tasarım şuan için daha ön planda. Telefonun dış yüzeyindeki kaliteden tutun da renk alternatiflerine kadar daha çok seçenek sunan cihazlar genel olarak daha fazla tutulmuştu. LG‘de yeni akıllı telefonu için bir yenilik getirerek takipçilerini sevindiriyor.

Yeni amiral gemi LG G3, piyasaya 3 farklı renk alternatifi ile sunulmuştu. Kendi insiyatifleri ve kullanıcılardan gelen talepleri değerlendiren teknoloji devi Ağustos ayından itibaren 2 yeni renk alternatifini daha LG G3‘e dahil ediyor. Bu sayede amiral gemisi 5 farklı renk ile raflarda yerini alacak.

Hali hazırda telefonun renk seçeneklerinde metalik siyah, ipek beyazı ve parlak altın bulunuyordu. LG yaptığı yenilikle beraber bu 3 renge ay moru ve şarap kırmızısını da ekledi. Ağustos ayından sonra raflardan edinebilirsiniz.

lg g3 5 renk

LG G3 Yeni Renkleri Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Ağustos ayında satışa sunulacak yeni renkleri ilk dönemde sadece belli pazarlarda yer alacak. Daha sonra tüm dünyada satılması beklenen telefonun dağıtım tarihi ise dağıtım kanalları tarafından belirlenecek. Ülkelerdeki dağıtım tarihleri ise ayrı ayrı yapılacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz