LG G3 mini, LG G3 akıllı telefonun tanıtılmasının ardından geçen kısa sürede gerçek olup olmadığı en çok tartışılan olası ürün oldu. LG akıllı telefon cephesinden böyle bir ürünün gelip gelmeyeceğine dair resmi bir açıklama yapılmamış olmasına karşın ortaya çıkan son fotoğraflar LG G3 mini isimli yeni Android akıllı telefon ile tanışmak üzere olduğumuzu gösteriyor.

5 inçlik ekran büyüklüğüne sahip olmasına karşına LG G3’ün 5 .5 inç olması dolayısıyla “mini” adını alan ve bazı iddialara göre de LG G3 Beat şeklinde isimlendirilecek olan yeni cihaz, ekran boyutu bakımından Nexus 5 ve Moto X’e göre daha büyük!

LG G3 mini – LG G3 Beat’in Olası Özellikleri

2 GB değerinde RAM, 16 GB değerinde dahili depolama alanı ve dört çekirdekli 1.2 GHz frekansında çalışabilen işlemci donanımlarına sahip olacağı iddia edilen LG G3 mini ya da LG G3 Beats, 8 MP boyutunda bir ana kameraya sahip olabilir. 2500 mAh kapasitesinde bataryaya sahip olması beklenen bu yeni LG akıllı telefon Android 4.4.2 KitKat işletim sistemi ile kutudan çıkacağa benziyor.

LG G3 mini - LG G3 Beats

LG G3 mini fiyatı ise 400 dolar seviyesinde dillendirilirken LG G3 mini çıkış tarihi Temmuz ayının ortası olarak öngörülüyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz