LG G3 Prime, adından da anlaşılabileceği üzere LG G3 akıllı telefonun çeşitli açılardan güçlendirilmiş ve iyileştirilmiş bir sürümü olarak kısa bir süre içinde kullanıcıların beğenisine sunulacak. Henüz söz konusu ürünle ilgili resmi bir açıklama yapılmamış olmasına karşına cihazın kablosuz bağlantı özelliklerinden biri olan Bluetooth donanım için gerekli sertifika işlemleri esnasında görüntülenen cihazın model numarası ise LG-F460S.

LG’nin Güney Kore için özel olarak hazırladığı iddia edilen LG G3 Prime için diğer ülkelerde ve Türkiye’de satış işlemlerinin olup olmayacağı ise henüz bilinmiyor.

LG G3 Prime

Qualcomm Snapdragon 805 yonga setine sahip olacağı belirtilen bu yeni LG akıllı telefon, LG G3’te yer alan Qualcomm Snapdragon 801 yonga seti farkıyla doğrudan ayrılmış oluyor. Kaynaklara göre LG, Samsung’un Güney Kore için ürettiği Samsung Galaxy S5 LTE-A isimli özel akıllı telefon için rekabet etmek üzere bu modeli üretti. İlk olarak yine bu ülkede satışa çıkacak cihazın içinde bulunduğumuz Temmuz ayında raflarda olması bekleniyor. Görünen o ki LG G3 Prime küresel pazarda yer almayacak. Buna karşın ürünün ana donanım parçasının üst seviye olması ve LG G3 satışlarındaki olası bir operasyon ihtiyacı belki de bu ürünü ülkemizde görmemize de vesile olabilir.

LG G3 Prime akıllı telefonun fiyatı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz