LG G4 Marshmallow güncellemesi Avrupa’daki kullanıcılara dağıtılmaya başladı.

Akıllı telefon üretiminde başarılı işlere imza atan LG‘nin kullanıcılar tarafından tek eleştirilen tarafı güncellemeleri son dönemlerde biraz gecikmeli olarak dağıtması oluyordu. LG, geçtiğimiz aylarda yaptığı açıklama ile Marshmallow güncellemesini hızlı bir şekilde LG G4 modeli için dağıtacağını duyurmuştu.

Bu açıklamaların üzerinden kısa bir süre geçtikten sonra LG G4 için Marshmallow güncellemesi getirilmişti. Ancak güncellemenin Avrupa’da yer alan kullanıcılara gelmemesi yine ufak bir sıkıntıya yol açmıştı. Şimdi ise LG, yaptığı yeni açıklama ile Avrupa bölgesi için LG G4 Marshmallow güncellemesinin hazır olduğunu duyurdu.

Almanya’da yaşayan bir Reddit kullanıcısının yaptığı açıklamaya göre LG G4 modelinin güncelleme tarihleri ortaya çıkmış oldu. 1.55 GB boyutundaki güncellemeye ulaşabilmek için cihazınızı bilgisayarınıza bağlayarak LG Bridge uygulaması ile güncelleme denetimi yapmanız yeterli olacak.

lg g4 marshmallow

LG G4 Marshmallow ile Hangi Özellikler Geliyor?

Yakın bir zaman içerisinde Avrupa’dan sonra Asya ve Amerika için de yayınlanacak olan Android 6.0 Marshmallow güncellemesi ile artık izinler ve kolay ulaşılabilirlik özellikleri daha işlevsel bir hale gelecek.

Yeni gelen Doze Mode özelliği sayesinde ise telefonunuzun şarj süresini arttırabileceksiniz. Bu modu aktif ettiğiniz zaman sadece gerekli olan belli başlı uygulamalarınız arka planda çalışacak ve geri kalan tüm uygulamalar kapatılacak.

Bu özellikler dışında ufak tefek performans iyileştirmeleri de yer alan güncellemenin ülkemiz için de aktif olduğunu belirtmekte fayda var. Eğer LG G4 kullanıyor ve Marshmallow sürümünü bekliyorsanız güncellemeyi hızlı bir şekilde indirerek sistemlerinize kurabilirsiniz.

Kaynak: Gsmarena

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz