LG G5 çıkış tarihi yaklaşırken ürüne dair söylentilerin sayısı da artmaya başladı. Cihazın özelliklerinin ciddi bir kısmına dair ortaya çıkan söylentileri birçok kez sizlere aktarmıştık. Bu kez haberler yeni LG akıllı telefon modelinin ekranıyla ilgili.

VentureBeat isimli mecranın elde ettiği bilgilere göre LG V10 ile tanıştığımız ikinci ekran özelliği oldukça sevilmişti ve bu özellik LG G5 üzerinde de yer alabilir. 160×1040 piksel çözünürlüğünde olan ve ekranın hemen üstünde bir satır gibi görünen ikinci ekranın özellikle de bildirimler açısından işlevsel bir yapısının bulunması söz konusu özelliğin cihazın üzerinde olma şansını da artırıyor. Zira artık yenilikçi ürünler bekleyen ve bu konuda müşterini dinlemekle öne çıkan LG de bu fırsatı değerlendirmek istiyor gibi.

LG G5 Özellikleri

Şu ana kadar elde ettiğimiz LG G5 özellikleri açısından haberleri hatırlayacak olursak, 16 MP arka kameranın 135 derecelik bir çekim açısına sahip olacağı öne sürülüyordu ki bu en dikkat çekici özelliklerden biri olarak gösteriliyor.

Qualcomm Snapdragon 820 yonga seti kullanması beklenen yeni Android modelin 3 GB RAM ve 5.4 QHD ekran ile kutudan çıkacağı öngörülüyor. Telefonun batarya bölümünde ise 2800 mAh değerinde bir pilin kullanılması bekleniyor.

LG G5 Çıkış Tarihi

LG G5 çıkış tarihi olarak içinde bulunduğumuz 2016 yılının ilk çeyreği işaret ediliyor. LG G5 fiyatı içinse herhangi bir bilgi henüz sızmadı.

Kaynak: VentureBeat

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz