LG telefonun üzerinde çalışmalar yaptığı G8’le tasarım görüntüleri ortaya çıktı.  Yeni amiral gemisi olan G8 karşımıza böyle mi çıkacak?

LG G8’in tanıtımının yapılmasına çok kısa bir zaman kaldı. LG’nin G8 ThinQ modelini önümüzdeki ay Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtımının gerçekleşmesi bekleniyor. LG’nin G8 telefonu hakkında daha önceden de faklı söylentiler çıkmıştı. Bir ara da LG G8’in çift ekranlı model ile karşımızda olacağının söylentileri dolaşıyordu. Şimdi ise elimize ulaşmış olan görüntülere göre, LG G8’in çift ekranlı değil normal bir telefon olacağını görüntülerde görüyoruz.

LG G8’in yeni çıkan görüntüler ise, OnLeaks ve 91Mobiles tarafından yayınlandı.

Yukarıda göreceğiniz görüntüde olduğu gibi LG G8’in genel görünümü LG G7’ye benzerliğini taşımakta ve arasında çok büyük bir fark olmadığını da söyleyebiliriz. Önceki telefonuyla görüntüsü benzer yapıda duruyor gibi.

LG G8 arka yüzeyde kamera dizilim şeklini değiştirecek gibi gözüküyor ve üst bölümde çentik kısmını korumuştur. Parmak izi okuyucu özelliği yine arka kısımda bulunmakta, alt bölümde ise 3.5 mm kulaklık girişi, hoparlör mazhalı ve USB-C portu yan yana durumdadırlar. LG G8’in 6.1 inçlik ekrana sahip olması bekleniyor ve boyutunun da 152 x 72 x 8.4 mm olacağı söylentiler arasında. Telefon hakkında olan bilgiler şu an için bunlardan ibarettir. İlerleyen zamanda tanımı gerçekleşecek olan ve yeni telefonun özelliklerinin tanıtımının olması sonrasında yeni çıkacak olan bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz