LG L25 akıllı telefona ait taslaklar birkaç gün önce sızmıştı. Bu taslaklarda LG’nin, akıllı telefon portföyüne beklenmedik bir üye ekleyeceği görülüyordu. Bu telefonun ayrıca Firefox işletim sistemi ile çalışacağı da söylentiler arasındaydı. İşte o taslaklar:

LG L25 firefox akilli telefon

@upleaks tarafından sızdırılan bu taslaklarla birlikte birkaç ekran görüntüsü de mevcuttu. Kullanıcı arayüzünün yer aldığı ekran görüntülerinde pek çok ayrıntıyı görmek mümkündü.

LG L25 firefox akilli telefon ekran gor

Bunların hemen ardından şimdi de LG L25 telefonun özellikleri sızdı. Buna göre akıllı telefon, bugüne kadar üretilmiş en güçlü Firefox OS telefon olabilir.

LG L25 firefox akilli telefon ozellikler

Eğer bu özellikler doğruysa LG L25 telefon dört çekirdekli Cortex-A7 CPU barındıran Qualcomm Snapdragon 400 yonga seti ve 1.5GB RAM ile 16GB dahili bellek taşıyacak.

Cihaz yaklaşık 4.6 inç ekran ve 720p çözünürlük (inç başına 313 piksel) sunacak. Fakat telefon elbette 139 x 70 x 10.5mm ölçüler ve 148 gram ağırlıkla en ince ya da en hafif gibi nitelikler taşımıyor.

Telefonun arkasında 8MP ve önünde 2.1MP kamera var. LTE ve Bluetooth 3.0 bağlantı özelliklerini de unutmayalım. Cihaz hakkındaki bilgiler şu anda bu kadar. Duyuru tarihi ve fiyat bilgileri merakla bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz