Teknoloji sektörünün en gözde cihazlarından olan akıllı telefon satışları arasında amiral gemi yani büyük ekranlı telefonların satışı kadar alt seviye modellerin satış başarısı da gözlerden kaçmıyor. Teknoloji firmalarının büyük ekranlı akıllı telefonlar üretirken daha alt seviye modellerini de üretmeyi göz ardı etmiyor ve satışlarını arttırabiliyor. Bu konuda LG, alt seviye telefonlarına en çok önemi veren firmalardan.

LG firması, amiral gemi telefonlarında iyi bir başarı elde etmiş ancak bu firma bununla yetinmiyor. L ve F serisindeki alt seviye modellerinin satışını da yukarılara taşımak isteyen şirket, alt seviye modelleri geliştirerek ve yeni model kazandırarak sektördeki yerini sağlamlaştırmak istiyor.

LG’nin L ailesine yeni bir birey daha katıldı. L40, L70, L90 ve L65 modelleri kısa zaman aralıklarıyla tanıtılmıştı. L60 ise daha çok giriş seviyesine hitap ederken Rusya’da lanse edildi.

lg l60 lanse

LG L60 Özellikleri

L60’ın ekranı 4.3 inç boyutunda, 480×800 piksel çözünürlükte olacak. İşlemci olarak çift çekirdekli ve 1.3 GHz saat hızında çalışabilen bir işlemci tercih edilmiş. Android 4.4.2 işletim sistemi kullanılacak olan telefonda 512 MB RAB, 4 GB dahili hafıza ve çift SIM kart özelliği bulunacak.

Yazılımsal olarak da kullanıcıları tatmin edeceği düşünülen özellikler de telefonda mevcut. L60’da ekrana tıklanınca farklı fonksiyonların çalıştırılabildiği KnockCode, misafir hesabı oluşturulabilecek Guest Mode bulunuyor.

Rusya’da lanse edilen L60’ın ne zaman satılacağı ve ne kadarlık bir etiket fiyatına sahip olacağı konusunda resmi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz