LG katlanabilir telefon yorumları

Barselona’da düzenlenen Dünya Mobil Kongresi‘ne bakıyoruz. Xiaomi zaten varlığını onayladı , Sony ise davetiyelerini dağıtmaya başladı. Katılacak bir diğer büyük oyuncu LG ve Güney Kore kaynaklı kaynaklara göre, yapımcı gösteride katlanabilir bir akıllı telefon tanıtacak.

Yeni cihazın Samsung Galaxy F veya Huawei konsepti gibi esnek bir ekranı olmayacak. Bir şirket temsilcisine göre, ZTE Axon M’ye benzer , ancak daha ince bir çerçeveyle her iki ekranı da büyük bir ekrana birleştiriyor. Bu çözüm esnek panel değil nedeni fiyatı. LG akıllı telefonu bir KRW2 telefona (yaklaşık 1.800 $) gitmek yerine, akıllı telefonu KRW1 milyon (900 doların altında) spektrumunda tutmak istiyor.

LG’nin başkan yardımcısı, CES’e, şirketin form faktörü ile rekabet edebilmek ve rekabet gücünü korumak için değişiklik yapacağını söyledi. Koreli kaynaklar ayrıca, yeni cihazın 20 ila 30 santimetre arasındaki el hareketlerini tanıyacak “temassız giriş” olacağını ortaya koyuyor, böylece her durumda kullanabiliyorsunuz. Teknoloji hem G hem de V serisine hem de Klasör telefonuna sunulacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz