https://www.mobil13.com lg v10

LG firmasının üretmiş olduğu cihazlar genellikle güncellemelerinin geç gelmesi ile gündeme geliyor. Bugüne kadar G serisindeki G3 modeli ile eleştirilen firma bu modelin hemen ardından G4 modeli ile piyasaya tekrar güzel bir giriş yapmayı başarmıştı. Son olarak ise LG V10 modeli ile üst seviye cihaz piyasasına giriş yapan LG, G4 modelinden sonra V10 modelini de Türkiye’de satmaya hazırlanıyor.

Türkiye’deki satış rakamlarından memnun kalan LG, V10 modeliyle de G4 modelinde yakaladığı başarıyı yakalayabileceğini söylüyor. Telefonun en büyük özellikleri arasında ise çift ekranlı olması yer alıyor. Çift ekrana sahip olan V10 modeli bu sayede ikinci ekranını kısayol tuşları için kullanabiliyor.

Güç tüketimi konusunda da büyük tasarruf elde edebileceğiniz bu yeni LG akıllı telefon modeli, bekleme konumundayken saat, tarih, pil ömrü ve hava durumu gibi ufak bilgileri sunabiliyor.

https://www.mobil13.com lg v10

LG V10 Teknik Özellikleri Neler?

LG V10 modelinin teknik özellikleri arasında ilk olarak 5.7 inç’lik geniş ekranı dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Ayrıca cihazın 2.1 inç’lik boyutlarda olan 160 x 1040 piksel çözünürlükteki bir ekranı daha bulunuyor.

Qualcomm Snapdragon 808 ve Adreno 418‘den güç alarak çalışmakta olan cihazda 4 GB RAM ve 64 GB depolama alanı yer alıyor.

Cihazın kamera kısmında ise 16 megapiksel çözünürlüklü arka ve 5 megapiksel çözünürlüklü ön kamera yer alıyor.

LG V10 Türkiye Fiyatı Ne Kadar?

3.000 mAh batarya gücüne sahip olan LG V10 cihazının yakın bir tarih içerisinde 2700 TL giriş fiyatı ile Türkiye’de satılması bekleniyor. Az da olsa LG V10 Türkiye fiyatı için tahminlerin bir miktar altında olması söz konusu.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz