LG marka çamaşır makinesi ile kurutucu yada buzdolabı alanlara ciddi bir şekilde indirim ile hediye fırsatı var. İşte LG’nin indirim ve hediye kampanyası hakkında tüm detaylar…

LG, beyaz eşyalarda sürekli devam eden kampanyalarını uzatıp yenilenen fırsatları daha zengin hale getiren ve tüketicilere sunan bir marka olarak karşımızda yer alıyor.

LG, 01.03.2020‘den 31.03.2020 günleri arasında “Kurutucu Kampanyası” ile kurutucu alanlara çekmeceli bağlantı kitini yanında hediye ediyor. Çamaşır makinesi alan ve kurutucu alanlara ise 500 TL değerinde ki çekmeceli bağlantı kitiyle beraber solo çamaşır makinesi ile beraber 500 TL indirim hediye ediyor. Eğer hem kurutucu hemde 2 KG miniwash makinesi alırsanız hem çekmeceli bağlantı kiti hemde 1000 TL indirim sunuyor.

Markanın bir diğer çamaşır makinesi LG TwinWash‘lara özel 31.03.2020 gününe özel LG TwinWash çamaşır makinesi alanlara tam 4 adet Omo çamaşır makinesi deterjanı buhar teknolojisine sahip olan çamaşır makinesi alanlara ise 2 adet Omo deterjan hediye ediliyor. Son olarak ise LG TwinWash çamaşır makinesi alanlara ise 1000 TL’lik indirimin uygulandığını belirtelim.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz