LINE uygulaması gelişmeye ve kullanıcılara sürekli yenilikler sunmaya devam ediyor. Popüler mesajlaşma uygulaması şimdi de getirilen bir güncelleme ile kullanıcıların video destekli görüntülü görüşme yapmasını sağlıyor.

231‘den fazla ülkede 250 milyondan fazla kullanıcısı olan LINE, ücretsiz çevrimiçi mesajlaşma imkânı sunması ve eğlenceli ifadelerle uygulamayı renklendirmesi sayesinde popülerliğini sürdürüyor. Yeni bir güncelleme alarak 3.9 sürümü kullanıcılar için indirilebilir kılan bu uygulama ile artık görüntülü görüşmeler yapılabilecek. Bunun yanında grup mesajlaşmalarında ya da arkadaşlarınızla görüştüğünüz sırada özel albümler de oluşturabileceksiniz. LINE uygulamasının son sürümünü kullanmaya başladığınızda farkına varacağınız bir özellik de ana ekran üzerindeki gizlilik ayarlarında yapılan değişiklik olacak. Artık engellenmiş veya gizlenmiş kişileri bu listelerden tamamen kaldırabileceksiniz.

LINE goruntulu gorusme

Geçtiğimiz aylarda yaptığı bir güncelleme ile uygulamaya “bas konuş” özelliğini getiren Japon geliştiriciler şimdi de görüntülü görüşme özelliği ile diğer mesajlaşma servislerine fark atmış gibi görünüyor. Zaten rekabet halinde olan bu servislerin arasında devam eden yarışta rakiplerin neler yapacağını bekleyip göreceğiz.

Android telefon ve tablet için LINE indir:

[appbox googleplay jp.naver.line.android]

iPhone ve iPad için LINE indir:

[appbox appstore 443904275]

Windows Phone için LINE indir:

[appbox windowsphone a18daaa9-9a1c-4064-91dd-794644cd88e7]

Kaynak : Mobil131 YORUM

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz