League of Legends oyununu bizlere sunan Riot Games, kısa süre önce yeni oyun projeleri üzerinde çalıştığını duyurmuştu. Bunlardan birtanesi ise FPS taktik oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bu sefer de Project A olarak gelen oyunun görüntüleri tam olarak bize kendini gösterdi. İşte tüm detaylar…

Riot Games FPS oyunu nedir?

Ortaya çıkan son görüntüler ile beraber Riot Games’in yeni oyununa ait olan görsellere baktığımızda birinci şahıs kamerasından oynandığı fark ediliyor. Yinede görüntülerdeki çözünürlüğün oyunun grafik anlamında çok başarılı olduğunu gösteriyor. Oyunun geliştirilme aşamasında olduğunu ise unutmayalım.

Riot Games tarafından gelen son bilgilere göre oyun çok fazla deneyim sunacak. Ek olarak Project A olarak gelen oyunun adının ise Valorant olacağı ifade edilmişti. Şimdiye kadar Project A kod adıyla gelen ve oynanması ücretsiz olarak çıkan oyuna saldıranların 24 turda mücadele ederek tur tabanlı silahlı çatışmaları kazanacağı ifade ediliyor.

Ek olarak bilgilere baktığımızda Valorant’ta tüm dünyanın farklı köşelerinden savaşa hazır çeşitli birçok ajanın olacağı ve doğa üstü bir ekip arasından seçim yapılacağı belirtildi. Ayrıca her bir ajan silah beceresini taktiksel bir şekilde stratejik destek ile tamamlayacak.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz