Netflix’in sevilen dizisi Lucifer, 5.sezon için izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Artık son sezona hazırlanan dizi, 8 bölüm oynayacak. 5. sezon için çekimleri tamamlanan Lucifer dizisi 6. sezon için hazırlıklara başlamış durumda. Peki son sezonda bizleri neler bekliyor?

Lucifer | Netflix Resmi Sitesi

Bilindiği üzere koronavirüs yüzünden 5. sezon birinci ve ikinci kısım olarak ikiye ayrılmıştı. Ancak dizi ertelenmedi. Pandemiden dolayı çekimlere eylül ayında başlanan dizinin 5. sezon ikinci kısmı, 6. sezon çekimlerine başlamadan tamamlanmıştı. Resmi hesaptan atılan tweet’e göre 5. sezon 2. kısımın 28 Mayıs 2021 tarihi itibariyle Netflix’te yayınlanacağını kesinleştirildi.

Lucifer 1. Sezon Dizi İncelemesi | Tarçınlı Kahve

23 Kasım’da Lucifer resmi Twitter hesabı 5. sezondan neler bekleyebileceğimize dair şifreli bir ipucu verdi: “Get ready for ***’s extended stay on *****”. ‘Tanrı’nın dünyada uzun süre kalmasına hazır olun.’ Böylelikle Tanrı’yı biraz da ekran göreceğimiz kesinleşti. Dizinin yazarı ve yapımcısı dizi hakkında 2. kısmın Lucifer’in şimdiye kadarki en duygusal sezonu olacağını ve bu duygusallığın büyük bir kısmının yeni bir araya gelen aile dinamiğinden kaynaklanacağını belirtti.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz