Baidu bugün Lumia 1030 McLaren akıllı telefonun fotoğraflarını yayınladı. Bu fotoğrafların sahip olduğu özelliklerden ötürü ilginç oldukları söylenebilir.

Fotoğraflarda bir prototip görülüyor. Bunun da yeni Lumia 1030 McLaren olduğu söyleniyor. Bununla birlikte bazı kaynaklar bu fotoğrafların geçen ay yayınlanan fotoğraflara çok benzediğini ve çekimlerin aynı olduğunu iddia ediyorlar.

lumia 1030 mc laren-prototip

Yeni Lumia 1030 McLaren, Microsoft markalı bir akıllı telefon olacak. Bu fotoğraflarda telefonun iPhone 6 ile yan yana konduğu ve bu şekilde bir karşılaştırma yapıldığı görülüyor.

lumia 1030 mc laren-bir

Fotoğraflarda Lumia 1030 McLaren hem inceliği hem de boyutu bakımından iPhone 6 ile yan yana konularak karşılaştırılmış. Buna göre cihaz hem biraz kalın hem de oldukça geniş bir ekrana sahip. Burada cihazın tüm özelliklerini görmek mümkün. Lumia 1030 McLaren akıllı telefon 1080p ekran, 2GB RAM, 32 GB dâhili bellek ve dört çekirdekli Snapdragon yonga seti bulunduracak.

lumia 1030 mc laren-birll

Cihazda ayrıca PureView modülü, Zeiss sertifikalı kamera ve çift LED-flaş da bulunacak. Diğer fotoğraflar telefonun 4G desteği ile geleceğine dair görüntüler de sunuyor. Mikro SD ve mikro SIM girişleri de cihazın nitelikleri arasında.

Tüm bu bilgilere rağmen cihazın çıkış tarihi henüz belli değil. Anlaşılan o ki biraz daha beklemek gerekiyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz