Microsoft yakın zamanda GDR1 güncellemesini Windows Phone 8.1 için gönderdi. Lumia Denim güncellemesinin de bu ay gelmesi bekleniyordu. Ancak bu güncellemenin gecikeceğine dair haberler söz konusu.

Lumia Denim, Lumia cihazları hedef alan özel bir güncelleme. Bununla ilgili ayrıntıları “ başlıklı haberimizde yazmıştık. Güncelleme bazı cihazlara 2160p@24fps video çekim özelliğini, Glance ekranı ve “Hey, Cortana!” sesli komut eklentisini getirecekti.

lumia denim guncelleme_on

Fakat bir son dakika haberi ile tüm bu özelliklerin gelişi ertelendi. İngiltere merkezli bir telekomünikasyon, internet ve finans servisi olan O2, Lumia Denim güncellemesinin yeni yıldan önce yetişmeyeceğini ve 2015 Ocak ayının başında geleceğini açıkladı. Bununla birlikte O2’nin Alman kolu Lumia Denim güncellemesi için dördüncü çeyreği işaret etti. O2 UK kullanıcı forumunun resmî hesapları birkaç gün önce Microsoft’un yazılımı henüz test için dahi göndermediğini iddia etti.

O2 yaptığı son açıklamada test ve geliştirme işlemlerini mümkün olduğunda hızlı şekilde tamamlayacağını belirtti. Yine de güncelleme, bu işlemler tamamlanana dek gelmeyecek. Bu konuya dair gelişmeleri bildirmeyi sürdüreceğiz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz