Günümüzde robot süpürgeleri neredeyse hemen hemen her evde görmekteyiz. Artık eski nesil süpürgelerin yerini alıyorlar. Ancak kir aldığı tozu, kiri belli bir haznede tutar ve bunu siz kendiniz temizlersiniz. Peki tamamen kendi her yönden temizleyen bir robot süpürgenin var olduğunu söylesem, ne tepki verirdiniz?

Lydsto R1 Vacuum Cleaner Toz Toplama Üniteli Akıllı Robot Süpürge ve Paspas  Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Lydsto R1, Sessiz Mod, Standart Mod, Ağır Hizmet ve Maksimum olmak üzere dört farklı mod seçeneği sunar. Bu modlar emiş gücünü ve motorun hızını ayarlamaktadır. Paspas tarafında ise Az Sulu, Orta Sulu ve Çok Sulu olmak üzere üç farklı seçeneğiniz var. Az sulu 150 m2, orta sulu 120 m2, çok sulu mod ise 90 m2 alanı tek seferde silebiliyor. Robot üzerinde farklı seçenekler yer alıyor ve ihtiyacınıza göre o modu seçebiliyorsunuz.

Lydsto R1 Toz Toplama Üniteli Robot Süpürge - İnceleme - YouTube

Tüm bunların yanında temizlik seçenekleri de mevcuttur. Genel temizlik modu haritada belirtilen her alanı temizler. Alan temizliği ile yalnızca seçtiğiniz odayı ya da odaları temizletebiliyorsunuz. Sabit nokta ile, 1,6 mt x 1,6 mt boyutlarındaki seçili bir alanı temizliyorsunuz. Sabit nokta modunda, süpürgenin bulunduğu yerdeki 1,5 mt x 1,5 mt boyutlarındaki alanı temizlemesi için kullanılıyor. Bölümlü alan temizliği ise, haritadan seçtiğiniz ölçüdeki bir yeri temizletmek için kullanılabiliyor. Tüm bunları zamanlı ayarlı modda yapabilirsiniz. R1, evi tarama ve haritalandırma konusunda oldukça başarılı. Ayrıca kapıları da tanıyor ve yaptığı haritalandırma sırasında odaları otomatik olarak birbirinden ayırıyor. Biz kesinlikle her evde olması gerektiğini düşünüyoruz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz