profesyonel veya acemide olsanız harika çizimler yaratmak hayal değil. Eğer sizde bir MAC’e sahipseniz, pahalı ücretler ödemeden sizlere önereceğimiz en iyi beş çizim uygulaması ile tutkulu çizimler yaratabilirsiniz.

mac için çizim ile ilgili görsel sonucu

Mac İçin En İyi Çizim Uygulamaları!
1. Autodesk Eskiz Defteri
Uygulamayı son derece önemli kılan özellik uygulamanın arayüzüdür. Araçlar açısından, 140’tan fazla fırça, çeşitli karıştırma modları ve gruplandırılabilen sınırsız sayıda katman vardır. Ek olarak, yazılım perspektif konturu ve kılavuzları, cetvelleri ve tahmini konturu destekler.

krita ile ilgili görsel sonucu

2. Krita
Uygulama, araçlarını herkesin kullanımına sunan profesyonel çizim uygulamasıdır. yrıca, resmi web sitesi bir dizi ücretsiz öğrenme kaynağı sunar. Araçlar ve özellikler söz konusu olduğunda, bu uygulama ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

medibang paint ile ilgili görsel sonucu

3. MediBang Paint
Uygulama sayesinde hem acemi hem de profesyonel çizimler için harika olan bu uygulama kullanımı basit ve inanılmaz güçlü araçtır. Bulundurduğu entegrasyon sayesinde, Mac’te başladığınız çizime iPad veya iPhone’unuzda kaldığınız yerden devam etme şansı sunar.

ınkscape ile ilgili görsel sonucu

4. Inkscape
Dünyanın her yerinden tasarımcıların, illüstratörlerin ve web tasarımcılarının ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış, açık kaynaklı bir çizim uygulamasıdır. Uygulama nesneleri tasarlamanın yanı sıra bir sürü dosya biçimini destekler.

firealpaca ile ilgili görsel sonucu

5. FireAlpaca
Her şeyden önce, bu uygulama son derece hafiftir ve eski bir Mac kullanıyorsanız harika bir çözümdür. Yazılım, MacOS X 10.7 ve sonraki sürümlerde de çalıştığı için birçok kişiye çok daha cazip geliyor. Bununla birlikte, harika görünümlü vektörler oluşturmak için yeterli sayıda fırça, renk ve katman seçeneği ve ayar vardır. Yeni bir MacBook alamasanız bile bu uygulama eski sürüm kullansanız dahi işinize yarayabilir.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz