Mafia 2 2010 yılında, Mafia 3 ise 2016 yıllarında çıkan bir oyundur. İlki ise 2002 yılında piyasaya sunulmuştu. Şimdi ise alınan yeni karara göre ikinci ve üçüncü oyun tekrar piyasaya sunulacak. Oyunların ne zaman kullanıcılarla buluşacağına dair şu an için bir bilgi yer almamaktadır. Mafia’nın oyun serileri genel olarak seviliyor ancak Mafia 3, fazlasıyla tutulmadı.

Mafia oyunu, tekrar yayınlanmak için sıra bekliyor ve bu haber bekleyenleri fazlasıyla heyecanlandırdı. Mafia 2: Definitive Edition, Mafia 3: Definitive Edition adı altında kullanıcılar ile buluşacak. Mafia 2 oyunu 1940 ve 1950’li yıllarında gerçekleşiyor, sicilyalı bir göçmen olan, kurgusal Amerikan şehri Empire Bay’e gelen Vito Scaletta’yı canlandırıyordu.

Mafia 3 ise serinin en düşük puanına sahip oyunu olmuştu. Bu oyunun içeriği ise Vietnam Savaşı gazisi Lincoln Clay’in hayat hikayesinin yer aldığı oyundur. 1960’lı yıllarda Amerikan şehir olan New Bordeaux’ta oyun gerçekleşiyor. Oyunda yer alan hatalar ise eleştirilmesine neden oldu. Oyunların tekrar ne zaman geleceğinin bilgisi ise alınmamaktadır. Bu konu üzerinden merak ettiğiniz soru ve görüşlerinizi yorum kısmında bizlerle paylaşabilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz