MARVEL Future Fight’a Uncanny X-Men’in 3 kahramanı geliyor. İşte detaylar…

Netmarble, Marvel Uncanny X-Men’in süper kahramanlarından üç üyesi mobil oyun olan MARVEL Future Fight‘a geliyor. Oyuncuların bundan böyle bu karakterleri kullanarak yeni görevlere imza atacağını duyuralım. Ayrıca yeni yetenek ve kostümlerin de olacağı bir gerçek.

Kostüm sıralama imkanı olacak!

MARVEL Future Fight‘a gelen yeni kostüm sıralama özelliği ile beraber kullanıcılar popüler olan kostümlere göz atabilirler. Buna ek olarak ise kostüm etiketleri özelliği ile beraber oyuncuların almış oldukları kostümleri çok hızlı bir şekilde keşfedebileceklerini duyuralım.

Oyuncular görevlerini daha hızlı tamamlasınlar diye bir kısayol ve bir SHIELD akademi görevi geliyor. X-Men karakterleri ise  Iceman, Jubilee, Bishop, Jean Grey, Storm ve Beast‘ ile beraber Potansiyelini göster adında bir özellik geldi. Ayrıca Süper kahraman Jean Grey bundan böyle kategori 3’e kadar güçlendirilebiliyor. Yeni gelen özellikler güçlendirme tamamlanınca ekleniyor.

Oyuna gelen güncellemeler:

Oyuna Bisp ile yeni bir boyut yarığı adında bir bölüm geldi. Ajanlar yeni Bishop çizgi roman kartı ile Gölgediyar 31. kata ve diğer katlara ilk tamamlanan görevlerde ödül kazanacaksınız.

MARVEL Future Fight ise bir süre önce 4. yıl dönümünü 100 milyon oyuncu kitlesiyle beraber kutladı. Sizlerde Google Play ve App Store üzerinden indirebilirsiniz.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz