Marvel dünyasının resmen 4. aşamasında olduğumuzu belirtelim. Bu bakımdan her taraf heyecan dolu bilgiler ile dolu. Son gelen açıklamalara göre 5. aşama, 4. aşamadan daha ciddi olabilir. İşte detaylar…

Marvel, kısa süre önce San Diego Comic-Con ile önümüzdeki 2 yıl için film açıklamalarında bulundu. Marvel‘in sonraki filmleri 4. aşama adı altında karşımıza çıkacak. Bunla berbaer Natalie Portman’ın kadın Thor’u canlandıracağı ve ciddi bir senaryonun yer aldığı ifade edildi.

Marvel’in karşımıza çıkarması beklenen çok fazla içeriği bulunuyor. 4. aşamadan hemen sonra yeni filmler ise daha ciddi bir ses getirebilir. James Gunn, Suicide Squad’ı bitirdikten sonra, Guardians of the Galaxy 3 için kollarını sıvayacak.

Patron Kevin Feige ise Comic-Con’da Captain Marvel devam filminin ise geleceğini söyledi. 4. aşama sizlerinde bildiği gibi ses getirecek ancak 5. aşama çok fazla ses getirecek diyebiliriz.

Marvel artık tam gaz çalışıyor desek yeridir. Sizlerde Marvel’i seviyorsanız eğer, 2019-2024 arasında çok fazla kalbiniz sıkışabilir demedi demeyin.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz