Hugo Weaving, Matrix‘in devamında Ajan Smith’i oynamayacak

Lana Wachowski Hugo Weaving’e “Matrix 4” filmindeki Agent Smith rolüne dönmesini teklif etti, ancak oyuncu bunu reddetti. Kendisi bunu Time Out ile yaptığı röportajda açıkladı .

Reddetmenin nedeni, çekim programlarında bir uyumsuzluktur. Hugo, teklifi almadan önce tiyatro oyunu “Visit” da oynamayı kabul etmişti:

“Ziyaret” için zaten bir teklifim vardı, daha sonra “Matris” hakkında bir teklif aldım. Filmin ne olacağını biliyordum, ama zamanlama bilinmiyordu. Her iki projeye de katılmanın mümkün olacağını düşündüm ve tarihlerle en iyi nasıl çalışılacağını bulmak sekiz hafta sürdü. Bunca zaman Lana Wachowski ile temas halindeydim ama sonunda bir şekilde fikrini değiştirdi. Ve bensiz devam etmeye karar verdiler.”

Aynı röportajda Hugo, Marvel Sinematik Evreni’ndeki Kızıl Kafatası rolünden bahsetti. Oyuncu geri dönmek istemedi, ancak bir kez daha antagonisti oynamaya karşı değildi. Ancak, Marvel Studios ücretlerini önemli ölçüde azalttı:

“Avengers için önerilen ücret, ilk kez aldığımdan çok daha düşüktü, ancak burada iki filmden bahsediyorduk.”

31 Ocak’ta, “Ziyaret” oyununun prömiyeri, Dokuma’nın katılacağı Kraliyet Ulusal Tiyatrosu’nda gerçekleşecek. Yapım, oyun yazarı Friedrich Durrenmatt’ın “Yaşlı Kadın Ziyareti” nin trajikleşmesine dayanıyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz