Sinema dünyasında bilim kurgu serisinden Matrix, 16 yılın sonunda 4. filmi ile karşımıza çıkacak. Hemde Keanu Reeves, ölümsüzleştiği Neo karakteri ile tekrardan karşımızda duracak. İşte detaylar…

İnsanlık ve makineler ile savaşın konusuna şahit olduğumuz ilk filmi 1999 yılında karşımızda olan Matrix, Sinema dünyasında yeni bir sayfaya imza atıyor. 2003 yılında ise art arda 2 devam filmi ile gelerek en önemli eserler arasına girmişti.

Matrix 4. filmi ile karşımıza gelecek!

Matrix 4. filmi ile gelecek ve neo rolünde tekrardan Keanu Reeves işe Trinity rolünde ise Carrie-Anne Moss yer alacak. Kamera arkasında gerçek kahramanların dan olarak tanıdığımı ve kardeşi Lily ile yazıp yönetmenliğini yapan Lana Wachowski, 4. filmin senaryosunu yazacak ve yönetecek.

Yeni Matrix sıradan bir film olmayacak. Bu sefer daha farklı ve bomba gibi gelecek. Morhpeus’a ise kimin hayat vereceği tam olarak belli olmasa bile, güzel haberlerin geldiğini belirtelim.

Matrix 4 ne zaman?

Matrix 4’ün prodüksiyon çalışmaları ise 2020 yılında başlayacak ve filmin çekimleri tamamlanacak. Ardından ise 2020’li yıllarda doğuşunu izleyeceğiz.

Filmin en geç 2023 yılında vizyonda olması bekleniyor.

Kaynak : Mobil13CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz